Maszyna do lodów

Maszyna do lodów – gdzie można ją kupić?

Gdy tylko pojawiają się ciepłe dni, zainteresowanie lodami wzrasta. Dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko lody gotowe ze sklepowych zamrażarek, ale również te z maszyn oraz gałkowe. Każdy, kto chce rozpocząć sprzedaż lodów, powinien zaopatrzyć się w odpowiednią maszynę do ich produkcji. Gdzie możemy je zakupić?

 Po wyśmienite lody zawsze ustawiają się kolejki. To dobry pomysł na biznes, chociaż musimy pamiętać o tym, że branża lodowa zarabia najwięcej tylko w sezonie, a jej wyniki zależą w dużej mierze od pogody. Zakup maszyny do produkcji lodów jest podstawowym wydatkiem. W firmach zajmujących się ich dostarczaniem znajdziemy pełną gamę różnych modeli, które różnią się pomiędzy sobą funkcjami.

Najczęściej stosowane rodzaje maszyn do lodów:

 • maszyny do lodów włoskich – lodów o miękkiej konsystencji, które są dodatkowo napowietrzane, dzięki czemu mają charakterystyczną konsystencję
 • freezery – maszyny do lodów naturalnych wraz z witrynami chłodniczymi – pozwalają na przygotowywanie tradycyjnych lodów z różnymi dodatkami, na przykład kawałkami owoców, bakaliami przez mieszanie i zamrażanie mieszanki
 • maszyny do lodów świderków – pozwalają na przygotowanie wysokich lodów o kształcie świderków, które nazywane są też lodami amerykańskimi

Powyższe rodzaje maszyn służą do przygotowywania lodów z gotowych baz i mas lodowych oraz różnych dodatków, między innymi past, polew, aromatów, koncentratów.

Sprzedaż : maszyna do lodów

Gdy szukasz firmy, w której ofercie znajdują się różne maszyny do produkcji lodów, postaw na firmę maszyny-do-lodow.pl, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży i zaopatruje klientów na terenie całego kraju. Również prowadzi serwis maszyn do lodów oraz sprzedaż części zamiennych, agregatów, sprężarek, mas do lodów i dodatków. Pełna oferta firmy zaprezentowana jest na jej stronie internetowej. Zapraszamy!

Read More

Automat do lodów

Automat do lodów – zakup z dostawą

W Polsce działa wiele firm zajmujących się sprzedażą maszyn do produkcji lodów. Wiele z nich oferuje swoim klientom urządzenia z dostawą na terenie całego kraju. Wszystkie szczegóły można wtedy uzgodnić telefonicznie lub e-mailowo, a maszyna do lodów zostanie dostarczona pod wskazany adres.

Gdy interesują cię automat do lodów, warto zapoznać się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się ich sprzedażą już od lat. W jej ofercie dostępne są maszyny do lodów włoskich, świderków oraz tradycyjnych wraz z osprzętem i masami i dodatkami do lodów.

Maszyny zakupione w firmie maszyny-do-lodow.pl mogą być dostarczone do klienta na terenie całego kraju.

Read More

Maszyny do lodów świderków

Maszyna do lodów świderków – pomysł na sezonowy biznes

Lody włoskie mają wielu wielbicieli, którzy wyczekują na ciepłe dni, gdy w sprzedaży pojawia się ich smakołyk. Zakupienie maszyny do lodów włoskich może być w związku z tym świetnym pomysłem na biznes, chociaż największe zyski będziemy mogli czerpać tylko w ograniczonym sezonie.

Lody włoskie zaczęły być wytwarzane w latach trzydziestych, a ich nazwa pochodzi od maszyn do produkcji pochodzących z Włoszech. W przeciwieństwie do lodów gałkowych mają inną konsystencję oraz wygląd, co w dużej mierze wpływa na ich popularność. To lody o miękkie, które mają zakręcony kształt i serwowane są w waflu. Wytwarzane są przez automat do lodów w wyższej temperaturze niż zwykle, a także podczas procesu produkcji są dodatkowo napowietrzane.

Jak zacząć biznes?

Podstawą są oczywiście maszyny do lodów świderków, a także odpowiednie półprodukty przeznaczone do ich przygotowywania. Najczęściej stosuje się gotowe mieszanki w proszku, które po połączeniu z wodą i krótki procesie dojrzewania są wlewane do maszyny. W związku z tym przygotowywanie lodów z automatu jest łatwiejsze niż lodów gałkowych, a także nie jest potrzebne do tego rozbudowane zaplecze i specjalne umiejętności.

Wobec tego największym wydatkiem związanym ze sprzedażą lodów włoskich jest automat do lodów. Ceny tego rodzaju urządzeń rozpoczynają się od około 30 tysięcy złotych.

Gdzie kupić maszynę do lodów świderków?

Aktualnie wiele firm oferuje maszyny do lodów włoskich wraz z dodatkowym osprzętem. W Polsce sprzedaje je między innymi firma maszyny-do-lodow.pl, w której asortymencie dostępne są nowe i używane urządzenia najlepszych marek, między innymi maszyny do lodów Taylor, Carpigiani czy Coldelite. W firmie dostępna jest też naprawa maszyn do lodów, dlatego klienci mają zapewnioną kompleksową obsługę.

Read More

Maszyny do lodów Taylor

Maszyny do lodów Taylor – czyli jak robi się lody z automatu?

Lody z automatu mają wielu amatorów. Są inne niż lody gałkowe czy na patyku, a swoją charakterystyczną konsystencję zawdzięczają specjalnemu procesowi produkcji.

Przygotowanie lodów włoskich z automatu nie jest trudne – nowoczesne maszyny do produkcji lodów pozwalają na ich szybkie i łatwe wykonanie. Lody z automatu dostępne są w różnych smakach – najbardziej popularne to śmietankowe, czekoladowe, waniliowe, ale również spotkamy się z lodami truskawkowymi, wiśniowymi, bananowymi, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Najczęściej automat do lodów uzupełniany jest specjalną mieszanką w proszku zmieszaną z wodą – lody te są również ozdabiane różnymi polewami.

Maszyna do lodów zamraża płynną mieszankę podczas wydawania każdej porcji lodów. Jednocześnie są one napowietrzane, co powoduje, że mają wtedy bardziej puszystą i miękką konsystencję niż zwykłe lody czy lody świderki. Otwór zaworu lodów ma kształt gwiazdki, co pozwala na nadanie lodom włoskim ich specjalnej formy. Niektóre maszyny do lodów Taylor są także wyposażane w dodatkowy dozownik, który pozwala na pokrycie krawędzi kolorowymi syropami.

Wobec tego razem z profesjonalnymi maszynami oraz półproduktami i dodatkami robienie lodów z automatu jest naprawdę bardzo proste i szybkie.

Maszyny do lodów i półprodukty można zakupić w firmie maszyny-do-lodow.pl.

Read More

Maszyny do lodów włoskich

Maszyny do lodów włoskich – z czego są przygotowywane?

Lody z automatu smakują wyśmienicie i mają unikatową konsystencję – właśnie dlatego często nazywane są lodami miękkimi. Jakie surowce stosowane są do ich produkcji?

Aby można było wykonać lody z automatu, na przykład lody włoskie, potrzebne są odpowiednie maszyny do lodów włoskich. Urządzenie to działa automatycznie i po wlaniu do środka mieszanki samodzielnie chłodzi i dozuje lody po naciśnięciu przycisku.

Lody z automatu najczęściej produkowane są z wykorzystaniem specjalnych mieszanek w proszku, które rozrabia się razem z wodą. Mieszanki tego rodzaju składają się z mleka w proszku, cukru, także aromatów, barwników oraz dodatków zagęszczających. W sprzedaży dostępne są też mieszanki płynne do maszyny do produkcji lodów, ale stosowane są rzadziej. Nie wymagają wprawdzie obróbki przed umieszczeniem w maszynie, ale za to zajmują więcej miejsca i często mają gorszy smak.

W niektórych lodziarniach mieszanki do lodów przygotowuje się także samodzielnie, z użyciem świeżych surowców. Do wykonania odpowiedniej mieszanki jest jednak potrzebne duże zaplecze, dlatego w sezonowych punktach najczęściej stosuje się mieszanki w proszku. Można zakupić je między innymi w firmie maszyny-do-lodow.pl.

Lody mogą być też uzupełnione różnymi smacznymi dodatkami, na przykład polewami czy mogą być obsypane mielonymi orzechami.

Read More

Maszyny do produkcji lodów

Maszyny do produkcji lodów – co wiedzieć należy i jak postępować?

Zepsuta maszyna do lodów? Skorzystaj z pomocy fachowców.

Lody z maszyny cieszą się dużym zainteresowaniem w okresie letnim. To właśnie wtedy właściciele lodziarni mają najwyższe zyski. Niestety, nawet kilka dni w przestoju spowodowane przez uszkodzenie maszyny to duże straty dla firmy. W przypadku usterek potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Gdzie można z niej skorzystać?

Nowoczesne maszyny do produkcji lodów to zaawansowane urządzenia, które projektowane są z naciskiem na nieskomplikowaną obsługę. W związku z tym lody może wytwarzać osoba tylko z krótkim przeszkoleniem.

Aby maszyna do lodów działała prawidłowo, musi być też regularnie myta oraz konserwowana zgodnie z instrukcją producenta. W przeciwnym przypadku urządzenie może zacząć sprawiać problemy. Jednak również prawidłowo konserwowany automat do lodów może mieć usterki – mogą one wynikać między innymi z wad produkcyjnych lub uszkodzeń mechanicznych.

Maszyny do produkcji lodów – gdzie naprawić maszynę do lodów?

Jeżeli maszyny do produkcji lodów nie pracują prawidłowo, najlepiej zadzwonić do serwisu, aby jego fachowcy mogli pomóc w rozwiązaniu problemu. Czasami serwisant może doradzić już przez telefon, co zrobić, aby usunąć usterkę. Gdy jednak problem jest poważniejszy, naprawa maszyn do lodów będzie musiała odbyć się na miejscu lub maszyna będzie musiała być zabrana do warsztatu.

Profesjonalny serwis automatów do lodów to specjalność firmy maszyny-do-lodow.pl, która zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę. Firma oferuje serwis maszyn do lodów na wysokim poziomie technicznym. Posiada doświadczonych i wykwalifikowanych serwisantów na terenie całej Polski, którzy dostępni są w 24 godziny na dobę. W magazynie ma także części zamienne do kilkudziesięciu typów maszyn, co przyspiesza realizację naprawy. Na czas serwisu firma oferuje też maszyny zastępcze.

Read More

Naprawa maszyn do lodów

Naprawa maszyn do lodów – posiadamy wiedzę ekspercką!

Gdzie naprawić maszynę do lodów?

 Maszyny do lodów pozwalają na łatwe i szybkie przygotowanie mrożonych słodkości. Nowoczesne maszyny są w pełni zautomatyzowane i po umieszczeniu w nich mieszanki do lodów wystarczy tylko nacisnąć przycisk i nałożyć lody do wafelka.

 Podobnie jak inne maszyny stosowane w gastronomii, także maszyna do lodów może ulec uszkodzeniu. To często duży problem, gdy używana jest ona akurat do sprzedaży sezonowej, ponieważ właściciel biznesu szybko zacznie osiągać straty. Wtedy potrzebny jest szybki serwis maszyn do lodów, aby nie tracić cennego czasu.

Profesjonalna naprawa maszyn do lodów to domena firmy maszyny-do-lodow.pl, która zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług serwisowych na terenie całego kraju. Naprawia maszyny do lodów świderków, włoskich i innych 24 godziny na dobę, dzięki czemu klient nie musi czekać długo na to, aż urządzenie znów będzie działało prawidłowo.

Dokładne informacje o ofercie firmy maszyny-do-lodow.pl możemy znaleźć na jej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z usług!

Read More

Serwis maszyn do lodów

Serwis maszyn do lodów – świadczymy szeroki zakres usług a także leasing!

Czyli maszyna zastępcza na czas naprawy

Uszkodzenie maszyny do lodów w sezonie jest dużym problemem – brak działającego urządzenia to brak zysków. Najlepiej w takiej sytuacji skorzystać z usług serwisu 24h, który dodatkowo będzie mógł udostępnić maszynę zastępczą na czas naprawy.

Firma maszyny-do-lodow.pl zajmuje się kompleksową obsługą lodziarni oraz punktów gastronomicznych serwujących lody. Sprzedaje maszyny do produkcji lodów różnych typów, w tym tradycyjnych, włoskich, świderków oraz dostarcza masy i dodatki do lodów. Również prowadzi serwis maszyn do lodów wraz z udostępnieniem klientowi maszyny zastępczej, aby na czas naprawy nie musiał on notować strat.

Z usług firmy możemy korzystać na terenie całego kraju – naprawa maszyn do lodów prowadzona jest przez wykwalifikowanych, doświadczanych serwisantów, którzy dostępni są dla klientów przez 24 godziny na dobę.

Zatem wtedy, gdy automat do lodów przestaje prawidłowo działać, warto skorzystać z pomocy firm, które w tym zakresie w zapewniają swoim klientom pomoc 24 godziny na dobę wraz z wynajmem maszyny zastępczej.

Read More
 • IMG_5631
 • IMG_4254
 • IMG_4247
 • IMG_4252
 • IMG_5625
 • przyczepa2
 • przyczepa1
 • IMG_8139
 • IMG_8137
 • IMG_4246
 • 1212121
 • image1
 • image8
 • image1
 • IMG_4248
 • IMG_4256
 • IMG_4096
 • IMG_4097
 • 12322 (5)
 • 232323 (3)
 • image4
 • image3 — kopia
 • hwd (1)
 • 123456 (7)
 • 123456 (8)
 • IMG_5618
 • IMG_4230
 • IMG_4232
 • image3
 • image8
 • image1
 • bfgg (6)
 • IMG_4085
 • IMG_4100
 • IMG_4097
 • IMG_4232
 • IMG_4256
 • IMG_4077
 • IMG_5626
 • IMG_5624
 • IMG_5631

Przyczepy gastronomiczne

Oferujemy profesjonalne przyczepy gastronomiczne.Posiadamy wykwalifikowanych pracowników którzy przygotowują sprzęt do indywidualnych wymagań klientów.Staramy się w jak najszybszych terminach realizować zamówienia naszych klientów.Kompleksowe wyposażenie,dokumentacja odbioru sanepidu,oraz dokumentacja HACCAP pozwolą na  natychmiastowe rozpoczęcie gotowego własnego Biznesu.Posiadamy własne punkty z lodami. Chętnie przekażemy zdobytą wiedzę i doświadczenie naszym klientom w prowadzeniu lodziarni.Pomagamy w osiągnięciu sukcesu w biznesie lodowym.

 Możliwość wyposażenia przyczepy w

dowolny sprzęt gastronomiczny,

Freezer do lodów Naturalnych-Tradycyjnych

Aby zapoznać się z pełną ofertą

kliknij poniżej

 

jestesmy.na.allegro

 

3367                  3370            3368
740048

 

Serwis maszyn do lodów naprawa maszyn do lodów maszyny do produkcji lodów maszyny do lodów włoskich maszyny do lodów taylor maszyny do lodów świderków automat do lodów maszyna do lodów.

 

Zapraszamy do współpracy.

Read More