Serwis maszyn do lodów

Serwis maszyn do lodów – świadczymy szeroki zakres usług a także leasing!

Czyli maszyna zastępcza na czas naprawy

Uszkodzenie maszyny do lodów w sezonie jest dużym problemem – brak działającego urządzenia to brak zysków. Najlepiej w takiej sytuacji skorzystać z usług serwisu 24h, który dodatkowo będzie mógł udostępnić maszynę zastępczą na czas naprawy.

Firma maszyny-do-lodow.pl zajmuje się kompleksową obsługą lodziarni oraz punktów gastronomicznych serwujących lody. Sprzedaje maszyny do produkcji lodów różnych typów, w tym tradycyjnych, włoskich, świderków oraz dostarcza masy i dodatki do lodów. Również prowadzi serwis maszyn do lodów wraz z udostępnieniem klientowi maszyny zastępczej, aby na czas naprawy nie musiał on notować strat.

Z usług firmy możemy korzystać na terenie całego kraju – naprawa maszyn do lodów prowadzona jest przez wykwalifikowanych, doświadczanych serwisantów, którzy dostępni są dla klientów przez 24 godziny na dobę.

Zatem wtedy, gdy automat do lodów przestaje prawidłowo działać, warto skorzystać z pomocy firm, które w tym zakresie w zapewniają swoim klientom pomoc 24 godziny na dobę wraz z wynajmem maszyny zastępczej.